نتایج جستجو برای عبارت :

خوبى و بدى

انسان متوجه این نکته  باشد که قلوب در دست خداى متعال است و اوست عزیز کننده، و هم اوست که فطرت انسان را با خوبى عجین فرموده که حتى کسى که خودش مغلوب نفس و شیطان است و عمل خوبى از او سر نمى زند مع ذلک فطرتا خوب و خوبى را دوست مى دارد، مگر افراد قلیلى که به قدرى شقاوت بر آنها غلبه کرده است که نه خود خوبند و نه خوبان را دوست مى دارند؛ نه خود درست کردارند و نه از صالحان خوش شان مى آید. چنین افرادى در واقع از انسانیت و فطرت انسانى بر کنار هستند.
«ثم کا
می گویند با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد !شما گوش نکنید، چون اگر چنین بود از منش و شخصیت هیچکس ،چیزى باقى نمی ماند !
هرکس هر چه به سرت آورد فقط خودت باش... نگذار برخورد نادرست آدمها ، اصالت و طبیعت تو را خدشه دار کند.
 اگر جواب هر جفایى ، بدى بود که داستان زندگی ما خالى از آدم های خوب می شد !اگر نمی توانى شخص مثبت زندگی کسى باشى...اگر براى یاد دادنِ همان خوبى هایى که خودت بلدى ، ناتوان هستیاگر خوبى کردى و بدى دیدى
کنار بکش، اما بد نشو.
این تنها کاری
همه ما یک عذرخواهى به 
احساس خود بدهکاریم .
زمانى که براى نگه داشتن آدمهاى
 اشتباه پافشارى کردیم!

آن زمان که دروغ شنیدیم و سکوت کردیم ...
جایى که باید می رفتیم اما ایستادیم! 
از هیچ و پوچ رؤیا ساختیم و ذوق کردیم! 

براى فرار از حقیقت لج کردیم 
و لج کردیم و لج کردیم !...
خاموش کن فانوس وابستگى ات را ...
گاهى چه اصرار بیهوده ایست 
اثبات دوست داشتن مان به آدمها ! 
معرفت هاى بیجایمان ، مهربانى هاى
 الکى مان ، تلاشهاى بى مورد 
براى حفظ رابطه هایمان !...
✅ کارها، از لحظه‌اى به حسنات و سیئات مى‌رسند، که...
استاد علی صفایی حائری:
⭕️چه بسا حرف‌هاى خوبى، که در جاى خود واقع نشده و خون‌ها ریخته است.
⭕️چه بسا کارهاى حقّى، که از راه درست و با هدف درست دنبال نشده است.
کارها، از لحظه‌اى به حسنات و سیئات مى‌رسند، که حسن و قبح آن‌ها را و روش‌ها را و شکل‌هاى‌شان را بسنجى.
و کارها از لحظه‌اى به صالحات بدل مى‌شوند، که انگیزه و جهت آن‌ها را هم در نظر بگیرى.
و گذشته از حسن و خوبى عمل و حسن و خوبى شکل و ر
این متن رو از بالا به پایین و از پایین به بالا بخوانید و تفاوت گفتار را ببینید:
امروز بدترین روز بودو سعى نکن منو متقاعد کنى کهدر هر روزى، یک چیز خوبى پیدا میشهچون اگه با دقت نگاه کنیماین دنیا جاى وحشتناکیهبا اینکهبعضى وقتا یک اتفاقات خوبى هم میافتهشادى و رضایت همیشگى نیستندو این درست نیست کههمش به ذهن و دل ما ربط دارهچونما میتونیم شادى واقعى رو تجربه کنیمفقط وقتى در یک محیط خوب باشیممیتونیم خوبى رو خلق کنیممطمئن هستم تو هم موافقى کهمحیطى
کشور گرجستان در منطقه ى قفقاز و اوراسیا قرار دارد. از غرب با دریاى سیاه، از شمال با روسیه، از جنوب با ترکیه و ارمنستان و از جنوب شرق با آذربایجان همسایه است. 
دوکشور ترکیه و آذربایجان دو شریک مهم این کشور به حساب مى آیند .
یکى از مهم ترین شرکای اقتصادى کشور گرجستان، ترکیه مى باشد. و آذربایجان نیز به دلیل صادرات نفت به گرجستان نقش مهمى دارد. 
گرجستان و روسیه، که از شمال همسایه این کشور است، رابطه چندان خوبى ندارند. به دلیل اینکه روسیه درسال٢٠٠٨
«عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ مَرْوَانَ عَنْ أَبِی جَعْفَرٍ‏ قَالَ: أَ تَدْرِی مَا تَفْسِیرُ حَیَّ عَلَى خَیْرِ الْعَمَلِ قَالَ قُلْتُ: لَا. قَالَ: دَعَاکَ إِلَى الْبِرِّ أَ تَدْرِی بِرَّ مَنْ؟ قُلْتُ: لَا. قَالَ: دَعَاکَ إِلَى بِرِّ فَاطِمَةَ وَ وُلْدِهَا.»
ترجمه:
امام باقر(علیه السلام) به محمد بن مروان فرمودند: آیا تفسیر «حىّ على خیر العمل» را مى‏دانى؟ راوى مى‏گوید: عرضه داشتم: خیر.حضرت(علیه السلام) فرمود: [مؤذّن] تو را به خوبى و نیکى دعوت ‏کرد،
فردا که از خونه پاتون رو بیرون میذارید به خودتون بگید امروز یک روز متفاوت خواهد بود چون امروز قراره حال دیگران و بخصوص خودم کلى خوب بشه.. خوب باشه. خیلى سادست.. اینجورى که کافیه چندتا کار ساده رو وقتى یکى رو دیدید انجام بدین..مثل یه لبخند ساده، گفتن یک جمله ى چقدر امروز زیبا شدى، چقدر این رنگ بهت میاد، چقدر سرحال تر بنظر میرسى و یه سرى تعریف هاى ساده ى دیگه و یا گفتن اینکه امیدوارم امروز روز خوبى برات باشه، امروز همه چیز همونجورى بشه که دوست دار
 امام على (علیه السلام) فرمودند :
✅بهترین مردم کسى است کهاگر او را به خشم آورند، بردبارى کندو چنانچه به او ظلم شود، ببخشایدو چون به او بدى شود، خوبى کند...
✅ اگر درهاى آسمان ها و زمین بر روىانسانى بسته باشندو او تقواى الهى پیشه کند،خداوند، راه گشایشى در آنها براى اوفراهم مى کند و از جایى که گمان ندارد،روزى اش مى دهد...
ن آرامشی را ب چشمى وابسته کن
ن دستت را ب گرمای دستى دلخوش
چشم ھا بستھ و دست ھا مشت میشوند
و تو میمانیو یک دنیا تنهایی!!!!!
میلیون ھا درخت در سال بدست سنجاب ھا اتفاقی کاشتھ میشوند !آنھا دانھ ھارا میکارند و سپس فراموشش میکنند
خوبى کنو فراموشش کن
                              ≪   روزی رشد خواھد کرد   ≫
طرز تهیه دسر بوراتوس توت فرنگی
مواد لازم برای دسر بوراتوس توت فرنگی :

شیر
 ۲۵۰ میلی لیتر (۱ پیمانه)

پنیر خامه ای یا ماسکارپونه
 ۲۵۰ گرم

بستنی وانیلی
 ۲۵۰ گرم (۱ پیمانه)

دنت توت فرنگی
 ۲ عدد

پودر ژلاتین
 ۲ قاشق غذاخوری

طرز تهیه دسر بوراتوس توت فرنگی :
اول ژلاتین را با کمى شیر بن مارى می کنیم. بقیه شیر را کمى ولرم میکنیم. بستنى را همراه ژلاتین بن مارى شده داخل شیر ریخته و حل کنید و کنار بگذارید.
حالا پنیر خامه اى بدون نمک رو با دنت مخلوط و
دخترزیبای‌چوپان چوپانى دختر زیبائى داشت. پسر پادشاه خواستگار دختر بود. اما هر چه به خواستگارى مى‌رفت دختر مى‌گفت که باید صنعت و حرفه‌اى یاد بگیرد. پسر پادشاه رفت و حرفهٔ فرش‌بافى یاد گرفت. بعد دختر زن او شد. بعد از چند روز دختر و پسر رفتند گردش کنند. سر راه‌شان به قهوه‌خانه‌اى رسیدند، رفتند آنجا غذا بخورند. جلوى در قهوه‌خانه یک فرش انداخته بودند، پسر و دختر تا پایشان را روى فرش گذاشتند افتادند توى یک زیرزمین. نگاه کردند دیدند گوش تا گوش
سلام 
من این روزها به علت مشغله هاى کارى کمترى میتونم بیرون برم، ولى دیروز که بعد دو سه ماه تونستم برم بیرون یه هوایى عوض کنم، دقت کردم دیدم استایل خانوم ها عوض شده نسبت به سال هاى قبل.
چیزى که قبلا تو فصل گرما مد بود شلوارهاى جذب و نیم تنه و این چیزها بود که واقعا جلوه ى خوبى نداشت، بدن نما و موجب جلب توجه فراوان، اما امسال مانتو هاى بلند و آزاد مد شده و زیرش پیراهن یا بلوز شلوارهاى خیلى آزاد و خوشگل میپوشن و هم پوشش قشنگیه هم بدن نما نیست، من ک
یه جوریه که ترجیح میدم برم شرکت تا اینکه همش خوابگاه بمونم.. حیف که نمیشه. من واقعا آدمِ بیکار نشستن نیستم..
بى حال و حوصله م.
کلا روزاى خوبى نیست..
فکر زیاد میتونه هزار سال پیرت کنه حتى اگه همه فکر کنن ١٧،١٨ سالته. گاهى ترجیح میدم همون آدم کم سن و سالى باشم که بقیه فکر میکنن. شاید اینجورى کمتر بفهمم، حس کنم.. دغدغه هام ساده تر بشه. 
میخوام بیشتر توضیح بدم اما در توانم نیس
#معرفی_کتاب کتاب نقش آزادی در تربیت کودکان نوشته آیت الله #شهیدبهشتی 
قسمتی از متن این کتاب:
اى پدر و اى مادر، مى خواهى درباره فرزندت چگونه نقشى داشته باشى؟ و شما اى معلم و شما اى مربى، مى خواهى درباره این دخترکان و پسرکان چگونه نقشى داشته باشى؟ آیا شما مى خواهى سلب کننده آزادى و اختیار بچه‌ها باشى، و تازه اسمش را بگذارى دلسوزى و تربیت؟! »من خیلى پدر خوبى هستم؛ نمى گذارم بچه‌ام چپ و راست برود و خطا بکند«! »خیلى مادر دلسوزى هستم، آن قدر مراقب
خدانکنھ برین حموم بعد ى مدت ى سوسک ببینین:||||
دىیشب رفتم حموم بعد3دقھ یھو رو دیوار سوسک بالدار دیدم
اومدم بکشمش جاخالی داد!
بھش گفتم مثل بچھ ى سوسک ھمونجا وایسا     بعد حموم کل اینجا براتو
تو ھمین موقع بابام گف باکی حرف میزنى؟
من*ى بچه خوب
بابام*جان؟!
من*بابا  سسسسوسسسک
بابا*خخخخ
من*@~@

*خدایى سوسک خوبى بود تا آخر سر جاش واستاد:)
روز ششم.
هرچه بیشتر به آرزوهات بپردازى کمتر خشمگین میشى.

پانوشت:
این آقایى که کامنت میذارن و کمکم میکنن یه حرف جالب دیگه اى زدن که دقیق بنویسم و لیست کنم چه رفتاریم بده و اونو تغییر بدم. من موقع خشم اولاً مسخره میکنم دیگران رو جلوى دیگران ثانیاً اجازه نمیدم طرف مقابل حرف بزنه و او رو شایسته حرف زدن نمیدونم. اینا رو علیرضا بهم گفت وقت نداشت بیشتر فکر کنه اما بیشتر که پیدا کنم لیست میکنم. ایده خوبى بود که این آقا دادن
معرفى اپلیکیشنى به نام Clips که با استفاده از آن مى توانید فیلم هاى خود را به شکل حیرت انگیز و ساده اى ادیت کرده و لذت ببرید.
حال این اپلیکیشن عرضه شده و استقبال خوبى نیز از آن شده است.
‏Clips شامل افکت ها و انیمیشن هاى انحصارى است و مى توانید صداى خود و یا نوشته هاى جذاب را برروى کلیپ ساخته شده توسط خودتان قرار دهید و از یک ادیت ساده لذت ببرید.
ادامه مطلب
دخترزیبای‌چوپان چوپانى دختر زیبائى داشت. پسر پادشاه خواستگار دختر بود. اما هر چه به خواستگارى مى‌رفت دختر مى‌گفت که باید صنعت و حرفه‌اى یاد بگیرد. پسر پادشاه رفت و حرفهٔ فرش‌بافى یاد گرفت. بعد دختر زن او شد. بعد از چند روز دختر و پسر رفتند گردش کنند. سر راه‌شان به قهوه‌خانه‌اى رسیدند، رفتند آنجا غذا بخورند. جلوى در قهوه‌خانه یک فرش انداخته بودند، پسر و دختر تا پایشان را روى فرش گذاشتند افتادند توى یک زیرزمین. نگاه کردند دیدند گوش تا گوش
گزارش فوتبالی، شیخ دیاباته که بعد از رفع مصدومیتش به عنوان بازیکن جانشین معمولا به زمین مى آمد در اولین حضور ثابت بعد از سپرى کردن مصدومیت قفسه سینه ، کارى کرد کارستان و کیفیت بالایش را به نمایش گذاشت تا خیال استراماچونى را بابت یک مهاجم شش دانگ راحت کند.  شیخ  با اینکه قدبلندى دارد اما از تکنیک 

خوبى هم برخوردار است و گل سوم او به مظاهرى مؤید این موضوع است. برگشتن شیخ به جریان مسابقات و اعتماد به نفس بازیافته او مهمترین اتفاق برد مهم آبی

دوباره برگشتى
تو روزهاى بدم
به من اضافه بشى
نمیدونم که باید
چقدر بگذره تا
تو هم کلافه بشى
غمِ جدیدى ازت
حک شده رو تنِ من
مثلِ نمک رو زخم
غمت برای دلم
مقدسه قطعن
مثلِ نمک رو زخم
شدى پدر ژپتو
که توىِ قرن فلز
یه عشقِ چوبى داشت
یه عشقِ چوبى که
واسه شکسته شدن
دلیلِ خوبى داشت
باید برنجى ازم
ببین چه رنجى ازم
تو دست و بالِ توعه
که عشق منجى نیست
که عشق چیزی نیست
فقط وبالِ توعه!
یه عمره سنگ شدم
که چوب خورده نشم
یه عشقِ مرده نشم
منی که این همه سال
تقاص پ

دوباره برگشتى
تو روزهاى بدم
به من اضافه بشى
نمیدونم که باید
چقدر بگذره تا
تو هم کلافه بشى

غمِ جدیدى ازت
حک شده رو تنِ من
مثلِ نمک رو زخم
غمت برای دلم
مقدسه قطعن
مثلِ نمک رو زخم

شدى پدر ژپتو
که توىِ قرن فلز
یه عشقِ چوبى داشت
یه عشقِ چوبى که
واسه شکسته شدن
دلیلِ خوبى داشت

باید برنجى ازم
ببین چه رنجى ازم
تو دست و بالِ توعه
که عشق منجى نیست
که عشق چیزی نیست
فقط وبالِ توعه!

یه عمره سنگ شدم
که چوب خورده نشم
یه عشقِ مرده نشم
منی که این همه س
تلاش میکنم. چند روز هست که حتى نفس کشیدن هم برایم دشوار شده. آگهى هاى کاریابى را چک میکنم. رزومه میفرستم. تماس میگیرند و وقتى حاضر میشوم از کارهایم انتقاد میکنند. دوست هایم پراکنده شده اند. کسى کنارم نیست بجز امید. نیاز به یک همجنس دارم تا حرف بزنم. نیاز به سارومان دارم. اما او کیلومترها دورتر از من دارد زجر میکشد. من و او انسان هاى خوبى هستیم اما بیخودیم. من فقط او را دارم که دلگرمم کند. در این یک سالى که رفته هرروز به یادش بودم. البته که من انسان
امام علی(علیه السلام) الگوى کامل فرهنگ ساده زیستى بود. و حال اینکه امام علی(علیه السلام) بارها متذکر این نکته شدند که«شما نمى توانید همانند من زندگى کنید، لکن در پرهیزکارى و تلاش براى خوبى‏ها مرا یارى دهید» توجه به این سخن امام ما را به بسیاری از نکات رهنمون می سازد که نمی توان اسیر فرهنگ زدگی در جامعه شد و گاهی برای چهره شدن دست به زهد و تقوا زد، و خود را رهرو پیشوایان دینی دانست در صورتی که باید فعل و عمل نیک انجام دهی تا ظاهرسازی.
من نمیدونم چرا هممون و همتون و حتى همشون فکر میکنیم ازدواج جالب نیست.
در حالیکه خیلى خوب و جالب و قشنگ و همه چیز تمومه. من هم بعد از ازدواج فهمیدم.
داشتن یه دوست براى همیشه تا آخر عمر جالب نیست؟ 
داشتن یه دوستى که در تمام لحظات هست ، توى مشکلات مطمئنى کمکت مى کنه ، توى دردها کنارت میاد ، میتونى همیشه درباره رنجهات باهاش حرف بزنى ، باهم توى هرجایى که بخواین دلقک بازى دربیارین و بعداً از به یاد آوردنشون کلى بخندین ، کسى که در ارتباط با شغل، فامیل
بسم الله

ادله اى که نقش انسان را در مقدرات شب قدر ثابت مى کند به شرح زیر تقدیم مى گردد:1- حالات و دریافت هاى شخصى کسانى که اهل دعا و راز و نیاز و اهل شب قدر هستند, نقش خویش را در شب قدر به خوبى دریافته اند. گاهى این حالات آن چنان ژرف و تاثیرگذار است که تا شب قدر آینده و بلکه تا آخر عمر, در همه افکار, اخلاق, کردار و رفتار شخص رخنه کرده و آن را در یک خط و سیر معنوى قرار مى دهد.
ادامه مطلب
امام علی(علیه السلام) الگوى کامل فرهنگ ساده زیستى بود. و حال اینکه امام علی(علیه السلام) بارها متذکر این نکته شدند که«شما نمى توانید همانند من زندگى کنید، لکن در پرهیزکارى و تلاش براى خوبى‏ها مرا یارى دهید» توجه به این سخن امام ما را به بسیاری از نکات رهنمون می سازد که نمی توان اسیر فرهنگ زدگی در جامعه شد و گاهی برای چهره شدن دست به زهد و تقوا زد، و خود را رهرو پیشوایان دینی دانست در صورتی که باید فعل و عمل نیک انجام دهی تا ظاهرسازی.ادامه مطلب
نگاهش میکنم و میگم خوشحالم که امروز حالت خوبه..میگه از کجا فهمیدى خوبم؟ میگم از این لاک جیغ ناخن هات که اینقدر با دقت، ظرافت و به یکدستى کشیده شده تا مبادا از گوشه ى ناخنت بیرون نزنه، از پیرهن سرخابى مورد علاقه ى تنت که اینقدر با دقت اتو کشیدى و خط اتوى روى آستین هاى که توى ذوق میزنه، از موهاى باز و نیمه پریشونت که بوى عطر گل یاس میده، از گوشواره هایى بلندى که به گوشت آویزون کردى که وقتى تکون میخورن یکجور خوبى حال آدم رو خوب و کیفش رو کوک میکنن..
من 25 سالمه و روی پیشونی و خط اخم رو صورتم چین و چروک ریزی افتاده.خواستم بدونم اگه بوتاکس کنم فایده ای دارد و اینکه سنم برای بوتاکس زود نیست؟ اگر اثر بوتاکس بعد از گذشت چن ماه بره عضلاتی ک بوتاکس در اونجا تزریق شده شل نمیشه و افتاده بشه؟ و دفعه دوم نخوام تجدید کنم چیز خاصی نمیشه؟ اصن شما پیشنهاد میکنین؟ ممنون اقای دکتر ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
بسم الله

اعمال مشترک شبهاى قدرشب نوزدهم اوّل شبهاى قدر است و شب قدر همان شبى است که در تمام سال شبى به خوبى و فضیلت آن نمى رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدیر امور سال مى شود و ملائکه و روح که اعظم ملائکه است در آن شب به اذن پروردگار به زمین نازل مى شوند و به خدمت امام زمان علیه السلام مشرّف مى شوند و آنچه براى هرکس مقدّر شده است بر امام زمان علیه السلام عرض مى کنند
ادامه مطلب
I love you like my breath
Just as uncontrolable ...
مثلِ نفس کشیدن دوستت دارم
همانقدر بی اختیار ...♥️✨
Falling in love with you is the second #BesT thing in the world finding you was the first♥️
عاشقت شدن دومین کار خوبى بود که تو زندگیم کردم. اولیش این بود که پیدات کردم
I hate everyone except you *-*
من از همه غیر از تو متنفرم:)‌‌

love doesn't need to be perfect  it just needs to be true
لازم نیست که عشق عالی باشه فقط  کافیه که واقعی باشه...

Interrupt me
To start who?!
منو متوقف کردی
که کیو آغاز کنی؟
هیچکس را در زندگی مقصر نمی دانماز خوبان "خاطره"و از بدان "تجربه"میگیرم...!
بدترین ها "عبرت" میشوند...!وبهترین ها"دوست"حرف اشتباهیست که میگویند...
با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد.
اگر چنین بود!!!از منیت و شخصیت هر کس چیزى باقى نمیماند.هرکس هر چه به سرم آورد فقط خودم میباشماگر جواب هر جفایى بدى بود،داستان زندگی ما خالى از آدم های خوب بود.اگر همان اندک مهربانیم را از بر نشدند.اگر خوبى کردم و بدى دیدمکنار میکشم!!!اما بد نمیشوم...زیرا این تنها کاریست که ا
الإمام علیّ علیه السلام :شَرطُ الاُلفَهِ تَرکُ الکُلفَهِ. 
شرط الفت ، ترک تکلّف است .
شرح روایی:امیرالمؤمنین علیه‌السلام:شَر الاَصْدِقَاءِ مَنْ تَکلَّفَ لَک شَرُّ إِخْوَانِک مَنْ أَحْوَجَک إِلَى مُدَارَاةٍ وَ أَلْجَأَک إِلَى اِعْتِذَارٍ التَّعَب.(غررالحکم، ص:۴۱۸)
رفیق خوبى نیست آن که خویشتن را براى تو به تکلف و #مشقت مى اندازد و آن که تو را به مدارا نیازمند و به عذرخواهى ناگزیر مى سازد. 
و َعَنِ الصَّادِقِ جَعْفَرِ بْنِ مُحَمَّدٍ علیه ا
ابوعثمان مى گوید: من با سلمان فارسى زیر درختى نشسته بودم ، او شاخه
خشکى را گرفت و تکان داد همه برگهایش فرو ریخت . آنگاه به من گفت : نمى
پرسى چرا چنین کردم ؟
گفتم : چرا این کار را کردى ؟
در پاسخ گفت :یک وقت زیر درختى در محضر پیامبر (ص) نشسته بودم ، حضرت
شاخه خشک درخت را گرفت و تکان داد تمام برگهایش فرو ریخت . سپس فرمود:سلمان
! سۆ ال نکردى چرا این کار را انجام دادم ؟
گفتم : منظورتان از این کار چه بود؟
فرمود: وقتى که مسلمان وضویش را به خوبى گرفت ، سپس نما
آدم سالم، آدمی است که با خودش و با آدمهاى اطرافش در حال جنگ و ستیز نیست،نتیجتاً حضورش به آدم انرژى میدهبیشتر از اینکه انتقادگر باشه، مشوقه!بیشتر از اینکه منفى باشه، مثبته!بیشتر از اینکه متکبر باشه، متواضعه!بیشتر از اینکه بخواد خودنمایى کنه، دوست داره در یک فضاى اشتراکى، دیگرانو ببینه و همینطور خودش دیده بشه!با آدم سالم، شما بهترین بخش وجودتون بیرون میاد،آدم سالم زیباییهارو میبینه و به زبون میاره!آدم سالم خوش خلق هستش، مزاح و طنز خوبى دا
امام صادق:مَنْ یَزْرَعْ خَیْرا یَحْصِدْ
غِبْطَةً وَ مَنْ یَزْرَعْ شَرّا یَحْصِدْ نَدامَةً وَ لِکُلِّ زارِعٍ ما
زَرَعَ؛ هر کس خوبى بکارد،
خشنودى درو مى‏کند و هر کس بدى بکارد، پشیمانى درو مى‏کند، هر کس هر چه بکارد، همان
را برداشت مى‏کند
کافى، ج 2، ص 458، ح 19
  مدافع تیم ملی فوتبال امید گفت: همه بازیکنان با غیرت و یکدلى بازى کردند که باعث برد تیم ملی مقابل استرالیا شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عارف آغاسى زننده گل دوم تیم امید در بازی با استرالیا در خصوص گلی که به ثمر رساند گفت:متاسفانه بازى پخش نشد اما در صحنه اى که براى سرزنى روى ضربه ایستگاهى جلو رفته بودم توپ برگشتى با ارسال دقیق خدابنده لو روى دروازه ارسال شد که با ضرب
بسم الله

اعمال مشترک شبهاى قدرشب نوزدهم اوّل شبهاى قدر است و شب قدر همان شبى است که در تمام سال شبى به خوبى و فضیلت آن نمى رسد و عمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه و در آن شب تقدیر امور سال مى شود و ملائکه و روح که اعظم ملائکه است در آن شب به اذن پروردگار به زمین نازل مى شوند و به خدمت امام زمان علیه السلام مشرّف مى شوند و آنچه براى هرکس مقدّر شده است بر امام زمان علیه السلام عرض مى کنندو اعمال شبهاى قدر بر دو نوع است یکى آنکه در هر سه شب باید ک
شنبه‌ها زمان خوبى براى شروع هفته نیستند. شنبه‌ها چنان با عجله از راه مى‌رسند که انگار دست جمعه آن‌ها را با شتاب به سوى هفته‌ى جدید هل داده است. شب‌هاى جمعه انگار به بامداد نرسیده، هول‌هولکى و نیمه‌کاره تمام می‌شوند. خورشید خمیازه مى‌کشد و تند‌تند طلوع مى‌کند.
شنبه روز دویدن است. مهم نیست اگر هیچ انرژى و توانى براى آغاز هفته ندارى. شنبه یعنى باید پر توان شروع کنى و دنیا کارى به این کارها ندارد که تو از پس یک هفته‌ى پر مشغله بر‌خواهى آم
شنبه‌ها زمان خوبى براى شروع هفته نیستند. شنبه‌ها چنان با
عجله از راه مى‌رسند که انگار دست جمعه آن‌ها را با شتاب به سوى هفته‌ى جدید هل
داده است. شب‌هاى جمعه انگار به بامداد نرسیده، هول‌هولکى و نیمه‌کاره تمام می‌شوند. خورشید خمیازه مى‌کشد و تند‌تند
طلوع مى‌کند.
شنبه روز دویدن است. مهم نیست اگر هیچ انرژى و توانى براى
آغاز هفته ندارى. شنبه یعنى باید پر توان شروع کنى و دنیا کارى به این کارها ندارد
که تو از پس یک هفته‌ى پر مشغله بر‌خواهى آم
شنبه‌ها زمان خوبى براى شروع هفته نیستند. شنبه‌ها چنان با
عجله از راه مى‌رسند که انگار دست جمعه آن‌ها را با شتاب به سوى هفته‌ى جدید هل
داده است. شب‌هاى جمعه انگار به بامداد نرسیده، هول‌هولکى و نیمه‌کاره تمام می‌شوند. خورشید خمیازه مى‌کشد و تند‌تند
طلوع مى‌کند.
شنبه روز دویدن است. مهم نیست اگر هیچ انرژى و توانى براى
آغاز هفته ندارى. شنبه یعنى باید پر توان شروع کنى و دنیا کارى به این کارها ندارد
که تو از پس یک هفته‌ى پر مشغله بر‌خواهى آم
جریان سرقت از صندوق امانات بانک فروردین 98
ماجرای سرقت صندوق امانات بانک چیه
اخرین خبرها از سرقت صندوق امانات بانک در فروردین 1398
رئیس پلیس پیشگیرى پایتخت بیان کرد: بانک ها جز برنامه هاى پلیس پیشگیرى است که حتما رصد، پایش و بررسى شوند.
خبرى به کلانترى ما واصل مى شود که یکى از گشتى هاى ما که در خوزه خود در حال ماموریت بودند به موضوعى مشکوک مى شوند و شخصى را مى بینند که وضعیت خوبى ندارد و در حال برداشت پول است به موقعیت اعزام مى شوند و شخص را دستگ
این روزها خیلی به تغییر سبک زندگیم فکر میکنم. به اینکه اهداف جدیدی برای خودم تعریف کنم و برم دنبالشون. در آستانه 33سالگی نگاهم به زندگی این هست که هیچ وقت برای ایجاد تغییر توی زندگی دیر نیست و اگر پنجاه سالمون هم شده باشه و احساس کنیم مسیری رو داریم اشتباه میریم نباید از آینده ناامید باشیم و سعی کنیم مسیرمون رو اصلاح کنیم. نگاهی که متاسفانه توی خیلی از آدم های دور و برم نمیبینم. نمیدونم اگر من هم توی سن و سال اونا بودم آیا مثل اونا فکر میکردم یا
از وقتى که به یاد دارم دانش اموز مودب و خوبى بودم. سر به زیر و ارام. از انهایى که همیشه در گوشه ى انتهایى کلاس تنها مینشینند. معلم هایم دوستم داشتند. یادم است ان روزى را که معلم چهارم ابتدایى ام به مادرم گفته بود که الالا از همه نظر بى نظیر است و مادرم در جواب گفته بود که " درخانه بسیار پرخاشگر است".
دوم دبیرستان بودم که به واسطه ى دخترى که میشناختمش دوست پیدا کردم. شاید اولین دوست هاى واقعى زندگى ام بودند. فرح دخترى بود که ازمن محافظت میکرد. چرا ک
سلام
من در مؤسسه اى دانش آموزم، این مؤسسه از من خواستن تا با مدرسه م در مورد نحوه ى کارشون و ... صحبت کنم و به نوعى اون ها رو به مدرسه معرفى کنم تا با هم همکارى کنن، ولى من به شخصه نظرم اینه که این نوع معرفى یه مقدار غیرحرفه اى هست و اگر معرفى از طرف خود مؤسسه انجام بشه بهتره. 
دلیل اینکه مؤسسه مستقیما اقدام نمیکنه رو نپرسیدم ولى حدس خودم اینه که چون مؤسسه میخواد پرستیژ کاریش حفظ بشه، دوست داره پیشنهاد کار از طرف مدرسه باشه و نه خودشون و دلیل دیگه
دانلود آهنگ امیر عظیمی به نام روبرومی
دانلود آهنگ امیر عظیمی روبرومی با کیفیت 320 و 128
همراه با پخش آنلاین و لینک مستقیم از رسانه جاز موزیک
روبرومی نام جدیدترین اثر امیر عظیمی می باشد که  به صورت رایگان میتوانید از جاز موزیک دانلود کنید
Download New Music Amir Azimi – Roo Be Roomi
دانلود آهنگ با کیفیت 320 دانلود آهنگ با کیفیت 128
متن آهنگ روبرومی امیر عظیمی
روبرومى آخه انقدر خوبى که نمیتونم خوبى هاتو بشمرم
انقد خوبه حال یکم نگرانم خودم خودمو خودت چشم کنم
اگه
✅نکته طلایی ششم: اهمیت شیر مادر
⬅️از پیامبر اکرم نقل شده که فرمودند: براى طفل، هیچ شیرى بهتر از شیر مادر نیست. (عیون أخبار الرضا علیه السلام، ج2، ص34)همچنین از آن حضرت نقل شده که فرمودند: چیزى که بتواند جاى غذا و آب را بگیرد جز شیر نیست.⬅️امیرالمؤمنین علیه السلام فرموده‌اند: براى کودک هیچ شیرى با برکت‌تر از شیر مادر نیست. (الکافی، ج6، ص40)⬅️کار شیر دادن، تنها تغذیه نیست؛ بلکه تبادل عاطفى و تقویت روحى است.⬅️به مادر شیخ انصارى که یکى از افتخا
در حکمت 200 نهج البلاغه می خوانیم که:جنایتکارى را خدمت آن حضرت آوردند و عده اى از اوباش همراه او بودند (گویا مى خواستند مجازات او را تماشا کنند) امام(علیه السلام) فرمود: «خوش آمد مَباد بر چهره هایى که جز به هنگام حوادث بد دیده نمى شوند»; آرى همواره گروهى در جوامع بشرى در پى جنجال آفرینى یا حضور در حوادث جنجالى هستند; به محض این که نگاه کنند دو نفر با هم در گوشه خیابان دعوا مى کنند از اطراف جمع مى شوند; نه براى #میانجیگرى، بلکه براى این که آن صحنه ز
«١٠٣»وَ لَوْ أَنَّهُمْ‌ آمَنُوا وَ اتَّقَوْا لَمَثُوبَةٌ‌ مِنْ‌ عِنْدِ اللّهِ‌ خَیْرٌ لَوْ کانُوا یَعْلَمُونَ‌ 
و اگر آنها ایمان آورده و پرهیزکار شده بودند،قطعاً پاداشى که نزد خداست براى آنان بهتر بود،اگر آگاهى داشتند. 
نکته‌ها: 
«تقوى»تنها به معناى پرهیز از بدى‌ها نیست،بلکه به معناى مراقبت و تحفّظ‍‌ درباره‌ى خوبى‌ها نیز هست.مثلاً در جمله‌ى «فَاتَّقُوا النّارَ» به معنى حفاظت و خودنگهدارى از آتش، و در جمله‌ى «اِتَّقُوا اللّه
چه چیز را پنهان مى کنم؟
دلتنگیم را
و
ناامیدیم را
براى یافتن هرآنچه که در اعماقم خوابیده است.

صداها همه زندگى مى کنند
اما قلبم خاموش است.

پانوشت:
چرا پا نمیشم؟ چرا بلند نمیشم روى پاهام؟ چرا انقدر رخوت و تنبلى و خستگى رو با خودم حمل مى کنم؟ چرا درست نمیشم؟ چرا تعمیر نمیشم؟ چرا انقدر خوابم میاد؟ چرا بعضى روزها این حد خسته و بعضى روزها توان جسمى خوبى دارم؟ میدونم چرا خسته م.... سرکوب احساسات سبب خستگى انسان مدرن است. همو که از برهنه شدن، نفخ معده
دیروز اصلا روز خوبى نبود و باز من شکست خوردم طبق معمول عادت بدم بهم غلبه کرد و کلا ریده شد به هر چى برنامه اى که داشتم!!!دیروز تنها تونستم یه فصل شیمى به زور بخونم و این اصلا خوب نیست به هیچ عنوان و بازم مثل این بچه کوچولو ها خودم رو بیخود با تبلت سرگرم کردم!!…اشتباه دوم سر زدن مداوم به دایرکت براى اینکه ببینمMچى برام نوشته بود…و خیلى جدى دارم خودم بحث رو کشش میدم…نمیدونم چه مرگمه تو که Mرو قرار بود فقط به چشم یه دوست ببینیش چرا دوباره دارى شروع
براى تو مینویسم؛ حالم خوب است. هر شب سرِ وقت میخوابم، معده ام خوب شده است و دیگر قرص نمیخورم. صبح ها هفت بیدار میشوم و قبل از رفتن سرِ کار صبحانه ى کامل میخورم. کار خوبى دارم. با یک مرد چهل و اندى ساله خانه اى اجاره کرده و به اصطلاح مستقل شده ام و دستم در جیب خودم است. بعد از ظهرها به کافه ى کوچکى که نزدیک خانه است میروم، فرانسه سفارش میدهم، با شیر سرد. کارهاى روزمره را چک میکنم و به تابلوهاى روى دیوار نگاه میکنم. از کافه که بیرون مى آیم به پارک ساح
براى تو مینویسم؛ حالم خوب است. هر شب سرِ وقت میخوابم، معده ام خوب شده است و دیگر قرص نمیخورم. صبح ها هفت بیدار میشوم و قبل از رفتن سرِ کار صبحانه ى کامل میخورم. کار خوبى دارم. با یک مرد چهل و اندى ساله خانه اى اجاره کرده و به اصطلاح مستقل شده ام و دستم در جیب خودم است. بعد از ظهرها به کافه ى کوچکى که نزدیک خانه است میروم، فرانسه سفارش میدهم، با شیر سرد. کارهاى روزمره را چک میکنم و به تابلوهاى روى دیوار نگاه میکنم. از کافه که بیرون مى آیم به پارک ساح
چرا شعر؟
چون بدون موسیقى و شعر و کتاب "توان" ادامه دادن ندارم.
به محض قطع شدن این سه تا، احساس مى کنم احساساتم توان ابراز ندارند، احساس مى کنم روحم داره خفه میشه و نمیتونه پرواز کنه.
احساس مى کنم توى بتن ها و ماده ها گیر میفتم.
به جز اینها تنها چیزى که میتونه کمکم کنه طبیعته؛ نور، مه ، بارون، درخت، هواى خنک، آسمون، ....
و البته عشق...

چرا مینویسم؟
به خدا و پیغمبر قسم که خودم اونقدرا دلم نمیخواد بنویسم. اصلاً "نمى تونم" بنویسم؛ ناتوان و عاجزم. علیر
  سرمربى تیم جوانان پس از قهرمانى در مسابقات کافا گفت:این موفقیت حاصل زحمات مربیان تیم هاى پایه فوتبال ایران است.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون
فوتبال، جوانان ایران که با کسب ٣ پیروزى و یک تساوى با ١٠ امتیاز عنوان
قهرمان مسابقات کافا را کسب کردند بامداد شنبه وارد تهران خواهند شد.

شاگردان پورموسوى از طریق استانبول به ایران بازمى گردند و ساعت ١ بامداد روز شنبه
تَشَاجَرَ ابْنُ أَبِی غَانِمٍ الْقَزْوِینِیُّ وَ جَمَاعَةٌ مِنَ الشِّیعَةِ فِی الْخَلَفِ فَذَکَرَ ابْنُ أَبِی غَانِمٍ أَنَّ أَبَا مُحَمَّدٍ مَضَى وَ لَا خَلَفَ لَهُ ثُمَّ إِنَّهُمْ کَتَبُوا فِی ذَلِکَ کِتَاباً وَ أَنْفَذُوهُ‏ إِلَى‏ النَّاحِیَةِ وَ أَعْلَمُوهُ‏ بِمَا تَشَاجَرُوا فِیهِ فَوَرَدَ جَوَابُ کِتَابِهِمْ بِخَطِّهِ -عَلَیْهِ وَ عَلَى آبَائِهِ السَّلَامُ:«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ‏ عَافَانَا اللَّهُ وَ إ
تثلیث یعنی سه خدای کامل وجود دارد، ولی ما یک خدای کامل داریم!!!
تعجب نکنید!!! تثلیث چون یک تناقض عقلی است پس انتظار نداشته باشید تا آن را بفهمید!!! لذا نفهمیده باید آن را قبول کنی!!! قبول که کردید آن را میفهمید!!!
روزى یکى از علاقمندان مسیحیت نزد کشیش آمد و از کسانى که تازه به آئین مسیحیت در آمده بودند سؤال کرد،
 کشیش با کمال خوشوقتى اشاره به سه نفر نمود، او بلافاصله پرسید: آیا از  اصول اولیه مسیحیت چیزى یاد گرفته‏ اند،
 کشیش با شجاعت گفت: بله... و ی

علامه طباطبایی همواره در حال مراقبه بود. این را هر کسى که با ایشان آشنایى داشت، به خوبى احساس مى کرد.

کم حرف بود. اگر از ایشان سؤالى نمى شد، حرفى نمى زد. وقتى سؤال مى کردند، با توجه به تمام جوانب پاسخ مى داد.

در تمام مدتى که در خدمت ایشان بودم، نشنیده ام از کسى به بدى یاد کند.

خجول بود و شرم حضور داشت. وقتى تدریس مى کرد، نوعاً سرشان پایین بود. هیچ گاه براى تدریس روى منبر نرفت. شاگردان به صورت حلقه اى مى نشستند. ایشان هم بدون این که روى پتو و
تثلیث یعنی سه خدای کامل وجود دارد، ولی ما یک خدای کامل داریم!!!
تعجب نکنید!!! تثلیث چون یک تناقض عقلی است پس انتظار نداشته باشید تا آن را بفهمید!!! لذا نفهمیده باید آن را قبول کنی!!! قبول که کردید آن را میفهمید!!!
روزى یکى از علاقمندان مسیحیت نزد کشیش آمد و از کسانى که تازه به آئین مسیحیت در آمده بودند سؤال کرد،
 کشیش با کمال خوشوقتى اشاره به سه نفر نمود، او بلافاصله پرسید: آیا از  اصول اولیه مسیحیت چیزى یاد گرفته‏ اند،
 کشیش با شجاعت گفت: بله... و ی
دانلود فیلم کلمبوس با کیفیت ۱۰۸۰p و لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی کلمبوس با کیفیت عالی
دانلود فیلم کمدی کلمبوس با کیفیت عالی و حجم کم
دانلود فیلم جدید ایرانی کلم بوس با کیفیت عالی ۴K
دانلود فیلم " کلمبوس " با چهار کیفیت عالی و متوسط
لینک دانلود افزوده شد
دانلود فیلم کلمبوس طنز
نوع فیلم: اجتماعی | کمدی
سال تولید: ۱۳۹۷
کارگردان : هاتف علیمردانی
بازیگران: مجید صالحی، فریده سپاه منصور، عرفان ابراهیمی، شبنم مقدمی، سعید پور صمیمی، گیتی قاسمی، نی
فردا 5شوال مصادف با ورود مسلم بن عقیل (ع) ، فرستاده ی امام حسین (ع) به کوفه است.یک مطلب کوتاه در این مورد خوندم بخش هاییش واقعا جای فکر داره.

( پس از دعوت کوفیان از امام حسین(علیه السلام) و ارسال نامه هاى بى شمار براى وى و درخواست از آن حضرت جهت رفتن به کوفه و بر عهده گرفتن رهبرى قیام بر ضد یزید بن معاویه، آن حضرت، پسرعمو یش مسلم بن عقیل(علیه السلام) را با نامه اى به سوى کوفیان اعزام کرد. مسلم بن عقیل (ع) در روز پنجم شوال همان سال وارد شهر عظیم کوفه گر
فن هفتم
در ذکر آن‌چه براى خواننده‌ی قرآن مستحبّ‌ است:
براء بن عازب می‌گوید: رسول اکرم فرمود قرآن را زینت دهید با صداى خودتان.
نیز حذیفة بن یمان از آن حضرت نقل می‌کند که فرمود: قرآن را با لحن و صوت عرب بخوانید مبادا آن را با لحن اهل فسق و یهود و نصارى قرائت کنید و قومى پس از من خواهند آمد که در خواندن قرآن آن را می‌کشند مانند ترجیع و کشیدن آواز و ترجیع تارکان دنیا در سرورشان و ترجیع نوحه‌گران، دل اینان و کسانى که دل‌باخته‌ی آن‌ها شده‌اند ب
هر صبح یک آیه:اَعوذُ باللّهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیم
«فَمَا کَانَ دَعْوَاهُمْ إِذْ جَاءَهُم بَأْسُنَا إِلَّا أَن قَالُوا إِنَّا کُنَّا ظَالِمِینَ»
و در آن موقع که عذاب ما به سراغ آنها آمد، سخنى نداشتند جز این که گفتند: «ما ستمکار بودیم.» (ولى این اعتراف به گناه دیگر دیر شده بود.)
(سوره مبارکه اعراف/۵)
تفســــــیر ❇️ 
در آیه بعد، سخن را چنین ادامه مى دهد: آنها به هنگامى که در گرداب بلا گرفتار مى شدند و طوفانِ مجازات، زندگیشان را در هم مى کو
میلاد امام حسن عسکری (ع) : با گرامی‌داشت و تبریک این میلاد خجسته، دو حدیث از امام حسن عسکری -علیه السّلام- تقدیم می‌دارم: 1. «از بلاهاى کمرشکن، همسایه‌اى است که اگر کردار خوبى را بیند نهانش سازد و اگر کردار بدى را بیند آشکارش نماید.» 2. «دوست نادان، مایه‌ی رنج است.» (منبع)
تمام تلاشتو کرده باشی سر یه هدفاز هیچ چیزی هم فروگذار نکرده باشیاما دیگران مانع رسیدن تو به هدفت بشن چه حالی داری؟؟؟!فرض کن کنکور...فرض کن یه رشته ورزشی...وصیت شهدا رو بخونببین به چه هدفی از بهترین دارایی خودشون اون هم در  آغاز جوانی و شوق و شور زندگی گذشتند؟!خیلیاشون میگن حجاب.چه حسی داری تو خانمی که با بدحجابی و بیحجابی خودت تو جامعه بین شهید وهدفش داری فاصله میندازی؟!!!میگن ولایت.شب خوابت میبره؟ توی مسئولی که با عملکرد ضعیفت داری ولایت رو ت
«٢٦٢»اَلَّذِینَ‌ یُنْفِقُونَ‌ أَمْوالَهُمْ‌ فِی سَبِیلِ‌ اللّهِ‌ ثُمَّ‌ لا یُتْبِعُونَ‌ ما أَنْفَقُوا مَنًّا وَ لا أَذىً‌ لَهُمْ‌ أَجْرُهُمْ‌ عِنْدَ رَبِّهِمْ‌ وَ لا خَوْفٌ‌ عَلَیْهِمْ‌ وَ لا هُمْ‌ یَحْزَنُونَ‌ کسانى که اموال خود را در راه خدا انفاق مى‌کنند و سپس به دنبال آنچه انفاق کرده‌اند،منّت نمى‌گذارند و آزارى نمى‌رسانند،پاداش آنها برایشان نزد پروردگارشان(محفوظ‍‌)است و نه ترسى دارند و نه غمگین مى‌شوند. نکته‌ها:
«٢٧١»إِنْ‌ تُبْدُوا الصَّدَقاتِ‌ فَنِعِمّا هِیَ‌ وَ إِنْ‌ تُخْفُوها وَ تُؤْتُوهَا الْفُقَراءَ فَهُوَ خَیْرٌ لَکُمْ‌ وَ یُکَفِّرُ عَنْکُمْ‌ مِنْ‌ سَیِّئاتِکُمْ‌ وَ اللّهُ‌ بِما تَعْمَلُونَ‌ خَبِیرٌ اگر صدقات را آشکارا بدهید،پس آن کار خوبى است،ولى اگر آنها را مخفى ساخته و به نیازمندان بدهید،پس این براى شما بهتر است و قسمتى از گناهان شما را مى‌زداید و خداوند به آنچه انجام مى‌دهید آگاه است. نکته‌ها: امام باقر علیه السلام ذیل ای
«٢٧٦»یَمْحَقُ‌ اللّهُ‌ الرِّبا وَ یُرْبِی الصَّدَقاتِ‌ وَ اللّهُ‌ لا یُحِبُّ‌ کُلَّ‌ کَفّارٍ أَثِیمٍ‌ خداوند ربا را نابود مى‌کند،ولى صدقات را افزایش مى‌دهد و خداوند هیچ انسان ناسپاس و کافرِ گنهکارى را دوست نمى‌دارد. نکته‌ها: کلمه‌ى«محق»به معناى نقصان تدریجى است و مُحاق به ماه گفته مى‌شود که نورش در شبهاى آخر آن‌چنان کاهش یافته که دیده نمى‌شود.و در مقابل،«ربا»به معنى رشد تدریجى است. این آیه یادآور مى‌شود که هرچند رباخوار به
یکى از پژوهشگران زیست‌شناس به نام آپینس عقیده دارد اگر عصاره‌ى لیمو ترش را با عصاره‌ى سیب و عسل مخلوط نمائیم داروى خوبى که سریعاً سرما خوردگى را درمان مى‌کند به دست مى‌آید.
* گل خطمى و عسل براى بیمارى‌هاى التهابى ادرارى و تنفسى مفید است.
* زنجبیل شامى و عسل در درمان برنشیت‌ها مؤثرند.
* پیاز و عسل در سیاه سرفه سودمند واقع مى‌شوند.
* ترب و عسل براى کاستن سرفه داده مى‌شوند.
* در سال 1339 هانرى. ل نوعى هورمون گنادوتروپ که براى تقویت قواى جنسى مؤثر

بیوگرافی آنیتا خواننده معروف
آنیتا ناتالینی متولد فروردین سال 1377 در شهر تهران است و چند وقتی می شود که در کشور ترکیه زندگی می کند و در همان کشور هم آهنگ هایش را منتشر می کند. او دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه دکتری کشور ترکیه می باشد.
خانواده انیتا
مادر او نغمه غلامی است که یکی از خواننده های معروف در عرصه موسیقی سنتی است و یکی از شاگردان محمدرضا شجریان بوده است و کوله باری از تجربه در سبک موسیقی اصیل ایرانی دارد. آنیتا از زمان کودکی اصول اول
✅ بعد از رحلت آیت‌الله
بروجردی به عنوان زعیم جهان تشیع در ۸ فروردین ۱۳۴۰، از بحث‌های جدی جامعه، انتخاب
مرجع بعد از ایشان بود.

✅ از مراجع عراق آیات
عظام: "سید عبدالهادی شیرازی"، "سید محسن حکیم"، "سید
محمود شاهرودی" و "سید ابوالقاسم خویی" مطرح بودند.

از
مراجع ایران در مشهد "آیت الله میلانی" در تهران "آیت‌الله سیداحمد
خوانساری" و در قم نیز آیات عظام "سیدمحمدرضا گلپایگانی"، "سیدکاظم
شریعتمداری"، "شیخ عبدالنبی عراقی"، "سیدشهاب‌الدین نجفی"،
"شیخ م
«٢١٨»إِنَّ‌ الَّذِینَ‌ آمَنُوا وَ الَّذِینَ‌ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فِی سَبِیلِ‌ اللّهِ‌ أُولئِکَ‌ یَرْجُونَ‌ رَحْمَتَ‌ اللّهِ‌ وَ اللّهُ‌ غَفُورٌ رَحِیمٌ‌ همانا کسانى که ایمان آورده‌اند و کسانى که مهاجرت نموده و در راه خدا جهاد کرده‌اند،آنها به رحمت پروردگار امیدوار هستند و خدا آمرزنده و مهربان است. نکته‌ها: در شأن نزول این آیه که در ادامه آیه پیش است،مى‌خوانیم:مؤمنانى که هجرت و جهاد کردند،ولى هلال ماه رجب را با ماه جمادى‌ا
پانزده گفتار مجموعه‌ای مشتمل بر پانزده سخنرانی استاد شهید آیت‌اللّه مطهری در زمان‌ها و مکان‌های مختلف است. که در زمان حیات آیت‌اللّه مطهری منتشر شده است.
تاریخ و مکان هریک از سخنرانی‌ها در ابتدای آن‌ها ذکر شده است. خوشبختانه از سال 1380 که تاریخ چاپ اول این کتاب است، تا به امروز، این کتاب از استقبال خوبى از سوى مردم ایران و سایر فارسى‏ زبانان برخوردار و تداعى‏ کننده دو کتاب ده گفتار و بیست گفتار آن شهید عزیز - که در زمان حیات ایشان منتشر
اعمال ماه مبارک رجب برگرفته از مفاتیح الجنان

دعای ماه رجب در هر روز بعد از فرائض

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ
به نام خداى بخشاینده مهربان 
 بگو در هر روز از رجب در صبح و شام و در عقب نمازهاى روز و شب :
یا مَنْ اَرْجُوهُ لِکُلِّ خَیْر وَآمَنُ سَخَطَهُ
اى که براى هر خیرى به او امید دارم و از خشمش
عِنْدَ کُلِّ شَرٍّ یا مَنْ یُعْطِى الْکَثیرَ بِالْقَلیلِ یا مَنْ یُعْطى مَنْ سَئَلَهُ یا
در هر شرى ایمنى جویم اى که مى دهد (عطاى) بسیار در ب
تَک دیل  (Tak dealیا Takdeal) بازار اینترنتى (marketplace) ایرانى براى خرید و فروش اینترنتى به صورت مزایده (حراجى) و مزایده پلاس (فروش فورى) مى باشد، این  شرکت  اینترنتی  در سال ٢٠١٧ میلادى  راه اندازه شد. تک دیل سامانه اى جهت خرید و فروش آنلاین و به طور مستقیم (بدون واسطه) مى باشد.
سایت تَک دیل  (Tak deal) به همگان این فرصت را میدهد، در عین حال که فروشنده هستند خریدار نیز باشند.
تک دیل یک فروشگاه اینترنتى خاص در نوع خود مى باشد، که افراد می توانند در آن اجناس خود

احکام تقلید
(مسأله 1) شخص مسلمان باید باصول دین از روى دلیل اعتقاد کند و و نمىتواند در اصول دین تقلید نماید، یعنى بدون سؤال از دلیل، گفته کسى را قبول کند ولى در احکام دین در غیر ضروریات و قطعیات باید یا مجتهد باشد که بتواند احکام را از روى دلیل بدست آورد یا از مجتهد تقلید کند یعنى بدون سؤال از دلیل بدستور او رفتار نماید، یا از راه احتیاط طورى بوظیفه خود عمل نماید، که یقین کند تکلیف خود را انجام داده است مثلا مثلا اگر عده اى از مجتهدین عملى را
پس از مالیدن کرم پودر کمى پن کیک روشن را با قلم مو روى صورتتان بکشید تا کاملاً پخش شود و دیر عرق کند. اگر صورتتان پهن است از کشیدن یکنواخت پن کیک روى صورت خوددارى کنید. نواحى کنار گوش محل رویش مو و زیر چانه را پررنگ بزنید تا صورتتان کوچک تر نشان داده شود.
از پن کیک دو رنگ (تیره و روشن) نیز مى توان براى این کار بهره گرفت. با پن کیک تیره مى توان براى کوچک و کوتاه نشان دادن بینى، بزرگ نشان دادن چشمان گود رفته و گردن باریک، برجسته نشان دادن گونه و برطر
اعمال ماه مبارک رجب برگرفته از مفاتیح الجنان

دعای ماه رجب در هر روز بعد از فرائض

یا مَنْ اَرْجُوهُ لِکُلِّ خَیْر وَآمَنُ سَخَطَهُ
اى که براى هر خیرى به او امید دارم و از خشمش
عِنْدَ کُلِّ شَرٍّ یا مَنْ یُعْطِى الْکَثیرَ بِالْقَلیلِ یا مَنْ یُعْطى مَنْ سَئَلَهُ یا
در هر شرى ایمنى جویم اى که مى دهد (عطاى) بسیار در ب
1
رسول اللّه صلى الله علیه و آله :مِن حَقِّ الوَلَدِ عَلى والِدِهِ أن یُحسِنَ أدَبَهُ ، وأن لا یَجحَدَ نَسَبَهُ . پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : از جمله حقوق فرزند بر پدرش ، آن است که او را خوب تربیت کند ، و نَسَب او را انکار نکند.
2
عنه صلى الله علیه و آله :حَقُّ الوَلَدِ علَى الوالِدِ أن یُحَسِّنَ اسمَهُ ، و یُحَسِّنَ أدَبَهُ . پیامبر خدا صلى الله علیه و آله : حقّ فرزند بر پدر این است که نام خوبى برایش انتخاب کند، و او را نیکو تربیت کند.
3
رسول ال
دعای هر روز ماه رجب

یا مَنْ اَرْجُوهُ لِکُلِّ خَیْر وَآمَنُ سَخَطَهُ عِنْدَ کُلِّ شَرٍّ
اى که براى هر خیرى به او امید دارم و از خشمش در هر شرى ایمنى جویم
 یا مَنْ یُعْطِى الْکَثیرَ بِالْقَلیلِ
 اى که مى دهد (عطاى) بسیار در برابر (طاعت) اندک
یا مَنْ یُعْطى مَنْ سَئَلَهُ
 اى که عطا کنى به هرکه از تو خواهد
یا مَنْ یُعْ
تقسیم‌بندى تجارتى عسل

از لحاظ مذکور تقسیم مى‌شود به عسل‌هاى:
بازارى
- طبى نامطبوع
- ناحیه‌اى
- غیربومى
- مسموم‌کننده
- زنبورکش اختصاصى.

عسل‌هاى بازار
عسل رمارین،
عسل لاواند،
عسل علف اسپرس،
عسل شبدر،
عسل لاواندین،
عسل گندم سیاه و غیره.

عسل رمارین (Romarin) : مقوى معده، نیرودهنده، زیادکننده‌ى ترشحات صفرا و قاعده‌آور است و در یرقان و نارسایى اعمال کبد مصرف مى‌شود عسل آن در درمان یرقان اثر بسیار عالى دارد این گیاه در نواحى مدیترانه تا

برزیلین یا لیزر موهاى زائد بیکینى کدام براى شما بهتر است؟
خط بیکینی یکی از نواحى حساسى است که مراقبت از آن به سختى انجام مى پذیرد به ویژه در فصل هایى که از لباس شنا استفاده مى شود. فرقى نمى کند که شما هر چند وقت یک بار وکس کنید یا از تیغ براى شیو کردن استفاده کنید، این ناحیه هرگز ظاهری صاف و بی عیب نخواهد داشت.سوزش ناشى از استفاده ى مکرر تیغ براى از بین بردن موهاى زائدى که به سرعت رشد مى کنند باعث بروز مشکلات پوستى مى شود بنابراین نیازمند تو
قرآن
را نمی‌شود سرسرى خواند و گذشت؛ قرآن احتیاج دارد به تدبر، تکیه‌ى بر روى
هر کلمه‌اى از کلمات و هر ترکیبى از ترکیبهاى کلامى و لفظى.
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره لزوم تدبر در قرآن کریم را منتشر کرده است.** ما
معتقدیم همه‌ى آحاد جامعه باید با قرآن ارتباط برقرار کنند، بتوانند قرآن
را بخوانند، بتوانند قرآن را بفهمند، بتوانند در قرآن تدبر کنند. آنچه که
ما را به حقایق نورانى می‌رساند
بسم اللّه الرحمن الرحیم الـحـمـد للّه رب الـعـالمین والصلوة والسلام على خیر خلقه محمد وآله الطاهرین ولعنة اللّه على اعدائهم اجمعین الى یوم الدین .

احکام تقلید
مـسـاله 1 - شخص مسلمان باید به اصول دین از روى دلیل اعتقاد پیدا کند و نمى تواند در اصول دیـن تـقلید نماید, یعنى بدون سؤال از دلیل گفته کسى را قبول کند.
ولى در احکام دین در غیر ضـروریـات بـایـد مـجـتـهد باشد که بتواند احکام را از روى دلیل بدست آورد, یا از مجتهد تقلید کند,یعنى به دستور
علت درنگ در جنگ
از سخنان آن حضرت علیه السَّلام است که پس از آنکه جریر ابن عبد اللّه بجلىّ را(براى گرفتن بیعت) نزد معاویه بشام فرستاد، اصحاب آن بزرگوار (چون دانستند معاویه امر آن جناب را اطاعت نخواهد نمود، پیش از مراجعت جریر از شام و پاسخ آوردن) گفتند مصلحت در آن است‏.
که براى جنگ با مردم شام آماده شویم (حضرت فرمود): آماده شدن من براى جنگ با مردم شام با اینکه جریر نزد ایشان است (و هنوز جواب ما را نیاورده) بستن در است بروى آنان و باعث رو گردانیدن آن
عده ای گفتند که چه شده است که آقا در این دوران (ریاست جمهوری دکتر روحانی و در آستانه سفر ایشان به نیویورک ) مسئله نرمش قهرمانانه را در مباحث دیپلماسی مطرح نموده اند، ولکن این کلام نادرستی است زیرا حضرت آقا در سال ۱۳۴۸ برای ترجمه کتاب صلح امام حسن علیه السلام ، عنوان «شکوهمندترین نرمش قهرمانانه تاریخ » را بکار بردند . بنظر میرسد که این عبارت بعنوان یک اصل در تفکرات سیاسی مقام معظم رهبری وجود دارد که همیشه به آن اعتقاد داشته اند و مطلب تازه ای ن
↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓
فرمت فایل: word 
 (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحات:13

قسمتی از متن فایل دانلودی:
سازمان «عفو بین الملل» در چندساله اخیر نه تنها به وضعیت زندانیان سیاسى مى پردازد بلکه احقاق حقوق از دست رفته گروگان ها، پناه جویان، بى کاران و بى خانمان ها را هم از وظایف خود مى داند. گستردگى این وظایف و مأموریت ها براى سازمان موجب معضلات زیادى از جمله ناکارآمدى شده و به عبارتى این مسئله اعتبار و نفوذ این
خواص انگشتر مردانه عقیق
انگشتر تنها وسیله‌ای برای زینت بخشیدن به خودمان نیست بلکه دست نمودن انگشتر مردانه عقیق، خواص درمانی و ماورالطبیعه‌ای دارد که هر کسی با دانستن این خواص ترقیب می‌شود حداقل یک انگشتر در دست کند.

انگشتر مردانه عقیق در فرهنگ ما و بخصوص انگشترهایی که پیشینه مذهبی دارند جایگاه ویژه‌ای دارد و احدایث در مورد خواص سنگ و انگشتر مردانه عقیق و فیروزه بسیار زیاد است تا آنجا که اگر بخواهیم تمام احادیثی که رابطه با انگشتر به
گزیدهٔ رسالهٔ حقوق امام سجاد علیه‌السلامحق گوش«وَ أَمّا حَقّ السّمْعِ فَتَنْزِیهُهُ عَنْ أَنْ تَجْعَلَهُ طَرِیقاً إِلَى قَلْبِکَ إِلّا لِفُوّهَةٍ کَرِیمَةٍ تُحْدِثُ فِی قَلْبِکَ خَیْراً أَوْ تَکْسِبُ خُلُقاً کَرِیماً فَإِنّهُ بَابُ الْکَلَامِ إِلَى الْقَلْبِ یُؤَدّی إِلَیْهِ ضُرُوبُ الْمَعَانِی عَلَى مَا فِیهَا مِنْ خَیْرٍ أَوْ شَرٍّ وَ لا قُوّةَ إِلّا بِاللّه. و اما حق گوش این است که از هر چیز چنان پاکش دارى که آن‌را راهى به دل
على‏ محمّد در 1344/12/01 در بیدگل و در خانواده‏اى متدیّن و مستضعف دیده به جهان گشود . شش ساله بود که به‏ جاى قدم گذاشتن در مسیر مدرسه و تحصیل ، به‏ خاطر وضع نامساعد مالى خانواده ، در کنار پدرش در کوره‏ هاى آجرپزى مشغول کار شد . علاقه وافر او به تحصیل موجب شد تا در کنار آن کار طاقت‏ فرساى روزانه، تحصیل خود را در دبستان شبانه آغاز کند .سال 57 که زمان نتیجه‏ دهى مبارزات حق‏ طلبانه ملّت قهرمان ایران به رهبرى امام خمینى  قدس‏ سره بود ، ایشان علاقه زی
نماز چیست؟

معنا و مفهوم نماز
نـمـاز در لـغت به معناى پرستش, نیاز, سجود, بندگى و اطاعت, خم شـدن بـراى اظـهـار بـندگى و اطاعت و یکى از فرایض دین و عبادت مـخصوصى است که مسلمانان پنج بار در شبانه روز به جا مى آورند.نـماز یعنى خدمت و بندگى, فرمان بردارى, سر فرود آوردن و تعظیم کردن به نشانه احترام.نماز, داروى نسیان و وسیله ذکر خداوند است. نـمـاز, رابـطه معنوى مخلوق با خالق است. نماز یعنى دل کندن از مـادیـات و پـرواز دادن روح; یـعـنى پا را فراتر از
1-[1] امام باقر (ع) فرمود: اگر مى ‏توانى بر کسانى که با آنها معاشرت مى ‏کنى‏ تفوق داشته باشى، این کار را بکن.
2-[2] امام جعفر صادق (ع) فرمود: خود را براى خوشرفتارى با همنشین خویش آماده کن، و خلق و خویت را نیکو گردان، و زبانت را نگه‏دار، و خشمت را فرو بر، و سخنان بیهوده را رها کن، و عفو را پیشه ساز، و بخشنده باش.
3-[3] ابو ربیع شامى گوید: به حضور امام صادق (ع) رسیدم در حالى که خانه پر از جمعیّت بود، فرمود: اى شیعیان آل محمد، آگاه باشید از ما نیست کسى که هنگا
آهنگ سون بند ای داد
دانلود موزیک جدید 7 بند به نام ای داد
Download New Music By 7 Band Called Ey Dad
دانلود آهنگ سون بند ای داد

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کند

دانلود آهنگ با لینک مستقیم
دانلود آهنگ لینک کمکی فایل

متن آهنگ سون بند ای داد
کد آهنگ آهنگ برای پخش آنلاین :

<center><audio controls autoplay preload="none" style="width:94%;margin:0% 3%;"><source type="audio/mpeg" id="player" src="http://galaxymusic.parsaspace.com/music/1398/shenidani/1/7 Band - Ey Dad (www.galaxymusic.ir) .mp3">مرورگر شما از Player ساپورت نمی کند</audio><br /><a href="https:/
ممکن است این پرسش پیش آید که چنان که گفته اند آثار و احکام مختلفند، زیرا مثلا آثار و احکام آتش احراق و اشراق و گرمى است، در صورتى که آثار و احکام آب سیلان و رطوبت و خنکى است و به همین قیاس است سایر اشیا که آثار و احکامشان با یکدیگر مختلفند، در صورتى که وجود حق یک حقیقت است که در آن به هیچ وجه اختلاف و تباین نیست، پس چگونه مبدأ این همه آثار متضاد و متباین مى شود و در یک زمان به صورت همه آنها ظاهر و در یک آن با همه آنها مقارن مى گردد؟
در پاسخ این پرس
تحقیق درباره مفهوم شهود در فلسفه اسلامى فایل تحقیق درباره مفهوم شهود در فلسفه اسلامى در 64 صفحه در قالب Word

دسته بندی
فلسفه و منطق

فرمت فایل
doc

حجم فایل
60 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
64

توضیحات :
فایل تحقیق درباره مفهوم شهود در فلسفه اسلامى در 64 صفحه در قالب Word.
بخشی از متن :
مقدمه مفهوم «شهود» (1) را مى‏توان در زمینه‏هاى مختلف بررسى کرد. این مفهوم، در فلسفه جایگاهى رفیع داشته و در تقسیمات اولیه وجود، مباحث علم و عالم و معلوم، شناخت‏شناسى و ه
تحقیق درباره مفهوم شهود در فلسفه اسلامى فایل تحقیق درباره مفهوم شهود در فلسفه اسلامى در 64 صفحه در قالب Word

دسته بندی
فلسفه و منطق

فرمت فایل
doc

حجم فایل
60 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
64

توضیحات :
فایل تحقیق درباره مفهوم شهود در فلسفه اسلامى در 64 صفحه در قالب Word.
بخشی از متن :
مقدمه مفهوم «شهود» (1) را مى‏توان در زمینه‏هاى مختلف بررسى کرد. این مفهوم، در فلسفه جایگاهى رفیع داشته و در تقسیمات اولیه وجود، مباحث علم و عالم و معلوم، شناخت‏شناسى و ه

به قول همشهرى ما :
و آمّـــا شادى!
خب من یه قسمتى از زندگیم رو واضح تر فهمیدم؛ آخر هفته ها نمیرسم هر روز پست شادى رو بنویسم ؛ سه روز آخر هفته زندگى من روى مدار دیگه اى میفته که خیلى سریع اتفاق میفته و در تمام لحظاتش باید کامل حاضر باشم و به اینجا نمى رسم یا شاید نمیخوام برسم چون ترجیح میدم توى تمام اونها حاضر کامل باشم و در انتها وقتى به گوشى میرسم فقط خوابم
از آخر به اول:
بلال خوردن با علیرضا!
درک عمیقتر و بیشتر روشن شدن یک پرسش: زمان اینگونه که
امر
بجنگ با مردم شام
از
خطبه  هاى آن حضرت علیه السّلام است هنگامیکه اصحاب خود را امر بجنگ با مردم
شام فرموده: (بعد از جنگ با خوارج
در نهروان حضرت مردم را امر فرمود که در نخیله بیرون شهر کوفه گرد آمده براى جنگ
با مردم شام آماده باشند و بایشان دستور داد که کمتر به ملاقات زن و فرزندانشان
بروند، آنها سخنان حضرت را پیروى نکرده پنهانى داخل کوفه شدند، و آن بزرگوار را با
معدودى از بزرگانشان در آنجا تنها گذاشته لشگرگاه را خالى کردند، پس کسانیکه به
کوف
  نخستین کارگاه قوانین و مسئولیت‌هاى رسانه‌اى فوتبال صبح امروز در هتل المپیک گشایش یافت.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمى
فدراسیون فوتبال، مهدى تاج رییس فدراسیون فوتبال پیش از آغاز کارگاه ضمن
قدردانى از حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و عوامل برگزارى این برنامه
گفت:وقتى قرار است مسابقات لیگ در تمامى حوزه ها به صورت منظم و قانونمند
اجرا شود به برگزارى چنین برنامه ها
دانستنى‌هاى کندوى زنبورعسل
کندو را باید جایى گذارد که هنگام پرواز، زنبوران به سر و صورت مردم نخورند یعنى یا بر بلندى حداکثر دومترى باشد یا دو طرفشان طورى باشد که به بالا بیایند و پرواز کنند یا در فاصله‌اى از دیوار باغ باشند که هنگام بیرون رفتن از باغ صاحب زنبور، ارتفاع گرفته باشند.
کندو باید جایى باشد که باد و طوفان واردش نشود بلکه اگر سوراخش به طرف شرق یا جنوب باشد که آفتاب در آن بتابد نیکوست.
زنبوران ممکن است به بیمارى‌هاى: اسهال، ناخوشى
«٢٤٥»مَنْ‌ ذَا الَّذِی یُقْرِضُ‌ اللّهَ‌ قَرْضاً حَسَناً فَیُضاعِفَهُ‌ لَهُ‌ أَضْعافاً کَثِیرَةً‌ وَ اللّهُ‌ یَقْبِضُ‌ وَ یَبْصُطُ‍‌ وَ إِلَیْهِ‌ تُرْجَعُونَ‌ کیست که به خداوند وام دهد،وامى نیکو تا خداوند آن را براى او چندان برابر بیافزاید و خداوند(روزى بندگان را)محدود و گسترده مى‌سازد،و به‌سوى او بازگردانده مى‌شوید. نکته‌ها: در تفاسیر مختلف ١آمده است که این آیه به دنبال آیه قبل که مردم را به جهاد تشویق مى‌کرد،مؤمنان را ب
قرآن در صحنه

پست 7147
...لِکُلٍّ جَعَلْنَا مِنْکُمْ شِرْعَةً وَمِنْهَاجًا وَلَوْ شَاءَ اللَّهُ لَجَعَلَکُمْ أُمَّةً وَاحِدَةً وَلَکِنْ لِیَبْلُوَکُمْ فِی مَا آتَاکُمْ...
برای هر یک از شما شریعت و راه روشنی قرار دادیم. و اگر خدا می خواست همه شما را امت واحدی قرار می داد، ولی می خواهد شما را در آنچه به شما داده امتحان کند؛

(سوره ۵: المائدة - جزء ۶ - آیۀ 48. ترجمه انصاریان)

نظر علامه‌ طباطبایی

راغب در مفردات مى گوید کلمه (شرع) به معناى رفتن ب
شادم
چرا؟
چون دیروز یه مهمونى خیلى زیبا دادیم و خیلى خوب بود مهمونى.
شما تصور کنید: یه مهمونى پر از انسانهایى که دوستشون دارى.
به مظرم زیبایى یک مهمونى به زیبایى درون افرادیه که توشن ؛ هرچند تعداد افراد مهمونى خیلى کم باشه یا از سن هاى مختلف باشن
ما دیروز نه نفر بودیم.
نه نفر انسان شاد!
دوست من اومده ایران و چندوقت دیگه هم میره.
مامان من از دوست من خوشش میاد و همیشه دعوتش مى کنه
این بار چون مامانم دستش درد مى کرد ( که توى پستهاى قبلى توضیح داده بو
و من کلام له (علیه السلام) لابنه محمد ابن الحنفیة لما أعطاه الرایة یوم الجمل:
تَزُولُ الْجِبَالُ وَ لَا تَزُلْ، عَضَّ عَلَى نَاجِذِکَ، أَعِرِ اللَّهَ جُمْجُمَتَکَ، تِدْ فِی الْأَرْضِ قَدَمَکَ، ارْمِ بِبَصَرِکَ أَقْصَى الْقَوْمِ وَ غُضَّ بَصَرَکَ، وَ اعْلَمْ أَنَّ النَّصْرَ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ سُبْحَانَهُ.
ترجمه

موضوع: آموزش نظامى
(در جنگ جمل سال 36 هجرى روز پنجشنبه 15 جمادى الآخر هنگام دادن پرچم به دست فرزندش محمد حنفیّه(1) فرمود):
اگر ک
سایت تَک دیل  (Tak dealیا Takdeal) سایت مزایده (حراجى) آنلاین ایرانى مى باشد، این  شرکت  اینترنتی  در سال ٢٠١٧ میلادى  راه اندازه شد. این سایت سامانه اى جهت برگزارى مزایده  (خرید و فروش) بصورت اینترنتى و به طور مستقیم (بدون واسطه) مى باشد و همچنین داراى امکان فروش فورى که به صورت عادى است.
سایت تَک دیل  (Tak deal) به همگان این فرصت را میدهد، در عین حال که فروشنده هستند خریدار نیز باشند.
تک دیل یک وب سایت خاص در نوع خود مى باشد، که افراد می توانند در آن ، اجنا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

املاک و صنایع کشاورزی ایران